CLEANTECH Wiadro WASH 20L +...

CLEANTECH Wiadro WASH 20L + Separator + Pokrywa

99,99 zł
Brutto

CLEANTECH WIADRO WASH 20L + SEPARATOR + POKRYWA

CleanTech przedstawia wiadro WASH do płukania. Wiadro ma pojemność 20 litrów i jest wykonane z solidnego, grubego plastiku. Dla wygody użytkowania wiadro posiada metalową rączkę.

Separator czarny od CleanTech do wiadra WASH jest wykonany z grubego i twardego plastiku dzięki czemu będzie Ci służył długi czas.

Pokrywa czarna do wiadra WASH jest wykonana z grubego plastiku. Posiada także uszczelkę dzięki której nie wylejesz wody/płynu podczas transportu.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

CLEANTECH WIADRO WASH 20L + SEPARATOR + POKRYWA

CleanTech przedstawia wiadro WASH do płukania. Wiadro ma pojemność 20 litrów i jest wykonane z solidnego, grubego plastiku. Dla wygody użytkowania wiadro posiada metalową rączkę.

Separator czarny od CleanTech do wiadra WASH jest wykonany z grubego i twardego plastiku dzięki czemu będzie Ci służył długi czas. Dzięki separatorowi mycie będzie bezpieczniejsze dla lakieru Twojego pojazdu. Separator pozwala utrzymać brud na dnie wiadra, dzięki czemu za każdym razem kiedy zanurzysz rękawicę w wodzie masz gwarancję, że nie naniesiesz na lakier drobinek piachu i go nie porysujesz.

Pokrywa czarna do wiadra WASHjest wykonana z grubego plastiku. Posiada także uszczelkę dzięki której nie wylejesz wody/płynu podczas transportu. Wiadro zamknięte pokrywą od CleanTech jest szczelne! Pokrywa jest zakręcana. Pierwszy montaż: wykręć pokrywę z uszczelki, następnie nasadź uszczelkę szczelnie na wiadro. Nałóż pokrywę i ją zakręć.

Do wiader od CleanTech producent przewidział praktyczne akcesoria, dzięki którym praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Oba wiadra możesz kupić w zestawie z wózkiem do łatwego transportu, ze szczelną pokrywą oraz z separatorem brudu. Zdecyduj, który zestaw jest dla Ciebie i ciesz się czystą pracą z wiadrami od CleanTech

W skład zestawu wchodzą:

  • Wiadro WASH
  • Separator czarny WASH
  • Pokrywa czarna z uszczelką

Podobne produkty