CLEANTECH Wiadra WASH +...

CLEANTECH Wiadra WASH + RINSE 20L + Separatory + Pokrywy + Wózki

649,99 zł
Brutto

CLEANTECH WIADRO WASH 20L + RINSE 20L + SEPARATOR + POKRYWA

CleanTech przedstawia wiadra do płukania i mycia. Wiadra mają pojemność 20 litrów i są wykonane z solidnego, grubego plastiku. Dla wygody użytkowania wiadra posiadają metalową rączkę.

Separatory od CleanTech do wiader WASH i RINSE są wykonane z grubego i twardego plastiku dzięki czemu będą Ci służyły długi czas.

Pokrywy do wiader są wykonane z grubego plastiku. Posiadają także uszczelkę dzięki której nie wylejesz wody/płynu podczas transportu. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

CLEANTECH WIADRO WASH 20L + SEPARATOR + POKRYWA

CleanTech przedstawia wiadra do płukania i mycia. Wiadra mają pojemność 20 litrów i są wykonane z solidnego, grubego plastiku. Dla wygody użytkowania wiadra posiadają metalową rączkę.

Separatory od CleanTech do wiader WASH i RINSE są wykonane z grubego i twardego plastiku dzięki czemu będą Ci służyły długi czas. Dzięki separatorowi mycie będzie bezpieczniejsze dla lakieru Twojego pojazdu. Separator pozwala utrzymać brud na dnie wiadra, dzięki czemu za każdym razem kiedy zanurzysz rękawicę w wodzie masz gwarancję, że nie naniesiesz na lakier drobinek piachu i go nie porysujesz.

Pokrywy do wiader są wykonane z grubego plastiku. Posiadają także uszczelkę dzięki której nie wylejesz wody/płynu podczas transportu. Wiadro zamknięte pokrywą od CleanTech jest szczelne! Pokrywa jest zakręcana. Pierwszy montaż: wykręć pokrywę z uszczelki, następnie nasadź uszczelkę szczelnie na wiadro. Nałóż pokrywę i ją zakręć.

Do wiader od CleanTech producent przewidział praktyczne akcesoria, dzięki którym praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Oba wiadra możesz kupić w zestawie z wózkiem do łatwego transportu, ze szczelną pokrywą oraz z separatorem brudu. Zdecyduj, który zestaw jest dla Ciebie i ciesz się czystą pracą z wiadrami od CleanTech.

W skład zestawu wchodzą:

  • Wiadro WASH
  • Wiadro RINSE
  • Separator czarny WASH
  • Separator biały RINSE
  • Pokrywa biała
  • Pokrywa czarna

Podobne produkty