ADBL CLAY TOWEL - Ręcznik...

ADBL CLAY TOWEL - Ręcznik Glinkowy

99,90 zł
Brutto

ADBL CLAY TOWEL

RĘCZNIK GLINKOWY WIELORAZOWEGO UŻYTKU

ADBL CLAY TOWEL to ręcznik do lakieru wykończony z warstwą polimeru, która zastępuje tradycyjną glinkę do czyszczenia karoserii. Przeznaczony jest do wielokrotnego użytku!

Ręcznik łatwo ściera z karoserii resztki smoły, żywicy, asfaltu, plamy po owadach i inne trudne zanieczyszczenia. W porównaniu do tradycyjnej glinki jest znacznie łatwiejszy w pracy i przy tym skraca czas wymagany do idealnego oczyszczenia lakieru. Innowacyjny ręcznik z glinką ADBL Clay Towel jest przy tym wielokrotnie bardziej wydajny niż glinki tradycyjne.

Ilość

ADBL CLAY TOWEL

RĘCZNIK GLINKOWY WIELORAZOWEGO UŻYTKU

Zadbaj o swój samochód nie tylko z użyciem wysokiej klasy kosmetyków, ale również dedykowanych akcesoriów. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym DETAILING WARRIORS!

Poza odpowiednim szamponem oraz produktami pielęgnacyjnymi do różnych elementów samochodu – karoserii, szyb, felg czy wnętrza, warto również zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria. Podstawowym z nich jest ręcznik do lakieru, który posiada szerokie zastosowanie.

Ręcznik do lakieru umożliwia przede wszystkim skuteczne i szybkie osuszenie nawierzchni karoserii. W tej roli najlepiej sprawdzają się ręczniki wykonane z puszystej i miękkiej w dotyku mikrofibry, która doskonale zbiera nadmiar wilgoci, a przy tym nie powoduje zagrożenia dla lakieru – niweluje niebezpieczeństwo powstania mikrorys na karoserii. Nie pozostawiają smug oraz włókien na nawierzchni.

Dodatkowo, ręczniki do lakieru mogą być używane również do wielu innych prac, na przykład do usuwania zabrudzeń, do polerowania nawierzchni czy też do czyszczenia wnętrza pojazdu.

W naszym asortymencie w DETAILING WARRIORS przygotowaliśmy dla naszych klientów pełną paletę praktycznych akcesoriów do samochodu. Wśród nich znajdziesz również idealny ręcznik do lakieru – odpowiednio duży, miękki, a także bardzo chłonny, dzięki któremu możesz szybko i skutecznie osuszyć karoserię, a także wykonać szereg innych prac.

DETAILING WARRIORS – wybierz najlepszej jakości produkty do pielęgnacji swojego samochodu – zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia!

UWAGI:

  • Jeżeli pojazd przechodzi proces dogłębnego oczyszczania lakieru po raz pierwszy, przed użyciem ADBL Clay Towel, użyj ADBL Tar and Glue Remover oraz ADBL Vampire Liquid.
  • Nigdy nie używaj ADBL Clay Towel w połączeniu z produktami opartymi na rozpuszczalnikach (np. produkty do usuwania smoły) ponieważ doprowadzi to do zniszczenia ADBL Clay Towel.
  • Nie wystawiaj ADBL Clay Towel na działanie temperatury powyżej 40 °C.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Dokładnie umyj („na dwa wiadra”) i opłucz auto nie osuszając go.
  • Zmocz ADBL Clay Towel w wodzie lub roztworze z np. ADBL Shampoo jeżeli proces dogłębnego oczyszczania lakieru wykonywany jest po raz pierwszy. W przypadku zabiegów okresowych używaj jako poślizgu ADBL Clay Glide.
  • Przesuwaj bez nadmiernego docisku ADBL Clay Towel po lakierze i szybach ruchami poprzecznymi i wzdłużnymi.
  • Płucz ADBL Clay Towel regularnie w wodzie lub roztworze np. ADBL Shampoo aby uniknąć przypadkowego zarysowania lakieru.
  • Pracuj panel po panelu do uzyskania gładkiego lakieru.
  • Umyj ponownie auto i osusz je.
  • ADBL Clay Towel dokładnie wypłucz w wodzie, wysusz i schowaj do oryginalnego opakowania.

PARAMETRY:

Wymiary: 30 cm x 30 cm

10000 Przedmioty

Podobne produkty